O nás

Stručně o NEJMARKET s.r.o.

Jsme zavedená, dynamická a rychle se rozrůstající česká společnost, založená v srpnu 2013. Zabýváme se dovozem, nákupem a prodejem zboží pro dům a zahradu. Jsme provozovatelé sítě hobby marketů NEJMARKET.

Do našeho sortimentu patří například profi a hobby nářadí a technika firem Cub Cadet, Stihl, Hecht, MTD, Wolf-Garten, Weber a další. Na všechny naše výrobky poskytujeme také záruční a pozáruční servis. O naše zákazníky se stará špičkový tým prodejců v našich kamenných prodejnách i v rámci tohoto e-shopu.

Pro kompletní informace o firmě a další zajímavé články prosím zavítejte na oficiální stránky NEJMARKET s.r.o.

Sídlo NEJMARKET s.r.o.

Specializace na produkty STIHL

V NEJMARKET se nám velmi osvědčila cesta specializovaných e-shopů. Tam, kde nám to dává smysl, stavíme dedikované řešení, které zastřešuje předem definovanou skupinu produktů. I proto do sítě našich specializovaných prodejen Nej-gril.cz (dedikován grilům Weber) a Nej-plot.cz (zaměřen na ploty, brány, jejich stavební realizace a vše kolem nich) přidáváme také Nej-technika.cz - obchod zaměřený na hobby a profi produkty STIHL, určené na zahradu, kolem domu nebo třeba do lesa.

I v rámci produktů STIHL nabízíme kompletní sortiment tohoto kvalitního německého výrobce, jehož jsme hrdými autorizovanými partnery. Proto krom zboží samotného, nabízíme také plnou podporu v rámci autorizovaného záručního i pozáručního servisu.

Radek Šindler, vedoucí online prodeje

Radek Šindler, jednatel společnosti