Sleva!
Ušetříte 10%

STIHL Aku pila GTA 26

2 699 

STIHL Aku pila GTA 26

Mnohostranně použitelná akumulátorová minipila. Efektivní při řezání stromů a keřů včetně zpracování zelených zbytků nebo při dřevostavbách. S pilovým řetězem 1/4“-PM3 pro vysoký řezný výkon a energické řezání. Neklouzavá ovládací rukojeť pro dokonalou ergonomii. Výměna řetězu bez použití nářadí, pružný ochranný kryt pro bezpečnou práci, s ukazatelem stavu nabití. GTA 26 je k dostání v sadě nebo jako samostatné nářadí.

Máme skladem!

Popis

STIHL Aku pila GTA 26

Akumulátorová vyvětvovací minipila STIHL GTA 26 je vhodná pro hobby uživatele k prořezávání keřů a stromů i k údržbě zeleně. Řetěz STIHL 1/4″ PM3 s vysokým řezným výkonem usnadňuje také drcení zelených odřezků a další práci se dřevem. Minipila má ergonomickou protiskluzovou rukojeť a ochranný kryt řetězu pro bezpečnou práci. Řetěz lze u GTA 26 vyměnit naprosto jednoduše a bez použití nářadí. S minipilou STIHL GTA 26 si můžete vyrobit i vlastní domácí dekorace nebo si uřezat laťky na plot.

Vyvětvovací minipila je bez akumulátoru a nabíječky.

Klíčové vlastnosti aku ruční pily STIHL GTA26:

Efektivní pilový řetěz

Pro efektivní výkon je minipila osazena řetězem STIHL ¼“-PM3

LED signalizace stavu nabití

Díky snadno čitelnému zobrazení stavu nabití v podobě LED je uživatel vždy informován o zbývající kapacitě baterie pouhým stisknutím tlačítka.

Lithium-iontový akumulátor

Pro dlouhou dobu provozu a maximální výkon je tento model provozován s vysoce kvalitní lithium-iontovou baterií. Není součástí balení.

Beznástrojové napínání řetězu

Díky krytu řetězového kola s křídlovou maticí je výměna řetězu zcela nekomplikovaná a beznástrojová. Ruční napínání řetězu není nutné.

Flexibilní ochranný kryt
Z bezpečnostních důvodů je řetěz zakryt asymetrickým ochranným krytem, který lze otočit o 90 °. Uživatel má vždy řez v pohledu. Kolejnici lze použít v plné délce.

Technická specifikace

  • Délka lišty 10 cm
  • Jmenovité napětí 11 V
  • Hmotnost 1,2 kg (Bez akumulátoru, s řeznou soupravou)
  • Dělení řetězu 1/4″ P

Balení:

  • 1 x vodicí lišta Light, 10 cm
  • 1 x pilový řetěz 1/4″-PM3, 10 cm
  • 1 x Multioil Bio, 50 ml

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde GTA 26

Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/

Mohlo by se Vám líbit…