Sleva!
Ušetříte 10%
Doprava zdarma

STIHL Aku pila MSA 200 C-B

9 899,00 

STIHL Aku pila MSA 200 C-B

Nová akumulátorová pila, ještě výkonnější než model MSA 160 C-B. Velmi vhodná pro použití v oblastech citlivých na hluk.

Máme skladem!

Popis

STIHL Aku pila MSA 200 C-B

Nová akumulátorová pila, ještě výkonnější než model MSA 160 C-B. Velmi vhodná pro použití v oblastech citlivých na hluk. Pro dřevostavby na profesionální i příležitostné úrovni, údržbu veřejné zeleně, ale i na práci v interiéru bez hluku a spalin. S řetězem STIHL 1/4″ PM3 vyvinutým speciálně pro fascinující řezný výkon. Velmi pohodlná a jednoduchá obsluha.

Varianta bez baterie a nabíječky. 

Sériová výbava

Motor EC

Motor EC získá až o 55% více výkonu z akumulátoru a přitom jej šetří – neboť životnost akumulátoru stoupne až o 70%. Mimo to přesvědčí nízkou hmotností, kompaktními rozměry a mechanickými díly téměř nepodléhajícími opotřebení.

 

Ovládací rukojeť

Černá měkká část zadní ovládací rukojeti se stará o bezpečné a pevné držení ve všech pracovních polohách. Spínací páčka se musí odblokovat bočním zajišťovacím knoflíkem.

Zařízení pro rychlonapínání řetězu

Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu (B) STIHL je napínání pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubůkrytu řetězky je možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

 

QuickStop Super (Q)

Přídavný systém brzdění pro ještě větší bezpečnost od firmy STIHL: Pilový řetěz se okamžitě zastaví nejen při dostatečně silném zpětném rázu nebo aktivním ovládáním přední ochrany ruky, ale i když pustíte zadní rukojeť. Tato jedinečná bezpečnostní výbava se stará o ještě větší ochranu uživatele ve všech pracovních polohách.

 

Ovládání dvěma rukama

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a komfortní zadní ovládací rukojeť s měkkými prvky umožňuje příjemnou, pohodlnou a bezpečnou práci ve všech polohách.

 

Otvírání/uzavírání olejové nádrže

Díky průhledné olejové nádrži a uzavírání/otevírání olejové nádrže bez použití nářadí je možné hladinu oleje snadno a pohodlně kontrolovat.

Výbava pro dodatečné doplnění

 

Lithium-iontové akumulátory

Silné lithium-Iontové akumulátory v několika typech dle energie akumulátoru s indikací stavu pomocí LED diod. Kompatibilní ke všem akupřístrojům STIHL/VIKING.

Nabíječky

Standardní nabíječka AL 100 pro akumulátory AP (s pasivním chlazením) nebo nabíječka pro rychlé nabíjení akumulátorů AP a AR (s aktivním chlazením)

 

Součástí výrobku je vodící lišta, pilový řetěz, plastový ochranný kryt lišty, český návod.

Technická specifikace 

 • Hmotnost bez akumulátoru a lišty 3,3 kg
 • Délka lišty cm 35
 • Dělení řetězu 1/4 “ P
 • Jmenovité napětí V 36
 • Provozní doba s akumulátorem AP 100 min 4) až 18
 • Provozní doba s akumulátorem AR 2000 min 5) až 160
 • Provozní doba s akumulátorem AP 200 min 4) až 42
 • Provozní doba s akumulátorem AP 300 min 4) až 40
 • Hodnota vibrací vpravo m/s² 1) 3,9
 • Hodnota vibrací vlevo m/s² 1) 4,6
 • Technologie akumulátoru Lithium-Ion PRO

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde MSA 200 C

Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/