Sleva!
Ušetříte 10%
Doprava zdarma

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 248

9 490,00  včetně DPH

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 248

Tato aku sekačka je ideální pro malé plochy a používá malé baterie systému AK. Sklopné vodící rukojeti a centrálně nastavitelná výška seče zajišťují snadnou obsluhu. Efektivní žací nože a velký koš s indikátorem naplnění nabízejí dokonalý výkon. Kvalitní kola s drážkovaným profilem poskytují stabilitu a snadnou demontáž.

Máme skladem!

Popis

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 248

Dobře ovladatelná akumulátorová sekačka RMA 248 pro soukromé uživatele se šířkou záběru při sečení 46 cm je vhodná pro sekání trávníku středně velkých zahrad. Díky centrálnímu nastavení výšky sečení můžete snadno nastavit požadovanou výšku sečení v několika fázích. Akumulátorová sekačka vyžaduje při sečení malé úsilí a umožňuje vám pracovat s nízkou únavou. Přispívá k tomu také její nízký objem a snížené vibrace. Tichá akumulátorová sekačka RMA 248 je ideální pro majitele zahrad, kteří oceňují efektivní práci v oblastech citlivých na hluk. Sklopný sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů s indikátorem naplnění. Sklápěcí rukojeť zajišťuje pohodlnou práci a snadné skladování zařízení. Sekačka RMA 248 s akumulátorovým pohonem je kompatibilní s akumulátorovým systémem AK.

Tato lehká lithium-iontová baterie je vyměnitelná, lze ji kombinovat se všemi ostatními zařízeními z AK systému, a proto umožňuje zcela flexibilní práci. Trvale aktivní EKO režim sekačky výrazně prodlužuje životnost baterie. Praktické LED diody na baterii kdykoli po stisknutí tlačítka zobrazují stav nabití – díky tomu mají uživatele přehled.

Snadné použití pro středně velké plochy.

 

Technická specifikace

  • Šířka sečení: 46 cm
  • Výška sečení centrálně nastavitelná: 25-75 mm
  • Hmotnost: 23 kg
  • Sběrný koš: 55 l
  • Pohon: Ne
  • Napětí: 36 V
  • Jmenovitý výkon: 1.250 W
  • Otáčky max: 3.200 ot/min

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde RMA 248

Získejte rok záruky navíc na  https://www.mujstihl.cz/plus/ 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.