Sleva!
Ušetříte 10%
Doprava zdarma

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 443 PV

14 790,00  včetně DPH

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 443 PV

Komfortní a tichá sekačka s pojezdem nastavitelným v šesti stupních, vhodná pro středně velké plochy se šířkou záběru 41 cm. S aku sekačkami je sečení trávy radost. Sekačka STIHL RMA 443 PV je ideální volbou pro středně velké trávníky.

Máme skladem!

Popis

STIHL Akumulátorová sekačka RMA 443 PV

Komfortní a tichá sekačka s pojezdem nastavitelným v šesti stupních, vhodná pro středně velké plochy se šířkou záběru 41 cm. S aku sekačkami je sečení trávy radost. Sekačka STIHL RMA 443 PV je ideální volbou pro středně velké trávníky. S šestistupňovým pohonem kol Vario si nastavíte ideální rychlost a pohodlně sekáte. Bez kabelu, výfukových zplodin a tiše. Bohatá výbava zahrnuje ergonomické jednodílné držadlo,centrálního nastavení výšky sečení, dva prostory pro baterie, pohodlná madla pro snadný transport, objemný a lehký koš s indikátorem naplnění a další prvky pro komfortní práci. Pro bateriový systém STIHL AP (Profi) – baterie AP 100, 200, 300, 300 S. Stroj je dodáván samostatně BEZ baterie a nabíječky.

Jednodílné vodící držadlo

Vysypávání koše je opět jednodušší. Díky volnému prostoru se ke koši dostanete pohodlně a sekačka při skladování a přepravě nezabere tolik místa. Vedení bovdenů snižuje riziko jejich poškození. Rukojeť z velmi měkkého plastu zajišťuje vysoký komfort a snižuje únavu.

Centrální nastavení výšky sekání

Jednoduché ovládání výšky sečení díky pružině umožňuje nastavení i za chodu stroje a díky stupnici máte přehled o nastavené výšce sečení.

Vysoce funkční nože

Konstrukce nože zajišťuje optimální proudění vzduchu a tím vysokou efektivitu sečení. Před poškozením je kliková hřídel chráněna integrovaným bodem ohybu.

Koš na trávu s indikátorem naplnění

Celoplastový koš umožňuje proudění vzduchu a zabraňuje vniknutí prachu do sekačky, což chrání uživatele. Jakmile je koš plný, indikátor stavu naplnění klesne dolů, což signalizuje, že je potřeba koš vysypat. Sklopný mechanismus usnadňuje vysypání koše.

Kola s lehkým chodem

Robustní kola s trakčním vzorkem zajišťují stabilitu a snadnou ovladatelnost sekačky.

Sklopné držadlo

Sklopní držadlo umožňuje snadné a rychlé skladování a přepravu sekačky a chrání plynové a pojezdové bovdeny. Rukojeť z měkkého plastu zajišťuje vysoký komfort a snižuje únavu.

Jednodílná polymerová skříň

Skříň sekačky je vyrobena z kvalitního polymeru, který je odolný proti nárazům, vysokým teplotám a ultrafialovému záření. Skříň se snadno čistí a nekoroduje.

Ekonomický režim

Motor se při aktivaci ekonomického režimu přizpůsobí potřebnému výkonu stroje a zajistí tak optimální výdrž a maximální dobu práce se strojem.

Mulčovací sada – doplňkové vybavení

Mulčovací nůž speciální konstrukce rozseká trávu v prostoru žací skříně, což umožní větší plochu sekat na jedno naplnění koše. V případě ucpání otvoru a ponechání trávy na místě dojde k rychlému rozkladu travní hmoty. Při mulčování se doporučuje častější sečení a menší úběr výšky trávníku, cca 1/3. Mulčovací sada není součástí balení, ale je možné ji objednat jako příslušenství.

Technická specifikace 

  • Šířka sečení: 41 cm
  • Sběrný koš na trávu: 55 l
  • Výška sečení: 25-75 mm
  • Nastavení výšky sečení (centrální): 6 stupňů
  • Pohon kol:  šestistupňový Vario
  • Hmotnost stroje: 24 kg
  • Pracovní otáčky: 3.150 ot./min
  • Průměr zadních kol mm: 200
  • Průměr předních kol mm: 180

Návod k použití a bezpečnostní pokyny ke stažení zde RMA 443 PV

Získejte rok záruky navíc na  https://www.mujstihl.cz/plus/ 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.