Sleva!
Ušetříte 10%
Doprava zdarma

STIHL Akumulátorová teleskopická pila HTA 160

19 499  včetně DPH

STIHL Akumulátorová teleskopická pila HTA 160

Akumulátorové nůžky na tyče STIHL HTA 160 účinně podporují profesionály v péči o stromy, ovocnářství, obce, zemědělství a lesnictví při odvětvování stromů, odstraňování mrtvého dřeva a polámaných bouří a prořezávání ovocných stromů .

Bohužel vyprodáno...

Popis

STIHL Akumulátorová teleskopická pila HTA 160

Výkonný EC motor STIHL HTA 160 je napájen lithium-iontovými bateriemi ze systému STIHL AP  . Lehká, robustní hořčíková převodovka podporuje snadné manévrování . Prořezávač tyčí můžete použít k řezům na větvích a stromech až do průměru 20 cm . Díky profesionální teleskopické násadě s obzvláště tuhým čtvercovým profilem lze požadovanou celkovou délku HTA snadno upravit od 160 do 405 cm díky rychlému nastavení . To umožňuje přesné polohování a přesné řezy i ve vyšších oblastech stromů . Pro proředění korun stromů můžete pracovat i ve výšce kolem 5 m . HTA 160 lze použít s pilovými řetězy STIHL 3/8″ P, jako je řetěz STIHL 3/8″ P Picco Micro 3 (PM3) , nebo s pilovými řetězy 1/4″ P-STIHL, jako je 1/4 “  Lze použít P Picco Micro 3 (PM3) . U 1/4″ pilových řetězů STIHL není nutná žádná ochrana sluchu, takže je možná i práce v oblastech citlivých na hluk .

Robustní hák na větve nalisovaný na kompaktní řezací hlavě usnadňuje uchopení a odstranění uvolněných odřezků. Kryt řetězového kola je vybaven srovnávací lištou pro přesné polohování a boční vyhazování třísek . Všechny ovládací prvky STIHL HTA 160 máte pohodlně v ruce na ergonomicky optimalizované ovládací rukojeti s LED displejem. Standardní stojan STIHL chrání kryt motoru prořezávače tyčí před kontaktem se zemí . Snadno čistitelný vzduchový filtr s kovovou síťkou podporuje optimální chlazení motoru a zajišťuje tak dlouhou životnost vašeho STIHL HTA 160. Volitelně dostupný systém batohů STIHL RTS  vám umožní optimálně odlehčit zátěži delší práce při zachování vysoké úrovně svobody pohybu.

STIHL HTA 160 má celkovou délku 285 cm až 405 cm .

Veškeré akumulátorové nářadí v rámci systému STIHL AP je určeno pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Proto testovali ochranu proti stříkající vodě . Účinnost je prokázána náročnými interními testy. Test stříkající vody je založen mimo jiné na standardu IPX4.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.