Sleva!
Ušetříte 18%
Doprava zdarma

STIHL Motorová pila MS 881

40 899,00  včetně DPH

STIHL Motorová pila MS 881

S výkonem 6,4 kW je STIHL MS 881 nejvýkonnější sériovou řetězovou pilou na světě. Tato extrémně výkonná pila je zcela ve svém živlu, pokud jde o profesionální těžbu těžkého dřeva a použití v mobilních pilách.

Máme skladem!

Katalogové číslo: 11242000199 Kategorie: ,

Popis

STIHL Motorová pila MS 881

S výkonem 6,4 kW je STIHL MS 881 nejvýkonnější sériovou řetězovou pilou na světě. Tato extrémně výkonná pila je zcela ve svém živlu, pokud jde o profesionální těžbu těžkého dřeva a použití v mobilních pilách.

Robustní stroj MS 881 s moderním motorem 2-MIX, maticemi odolnými proti ztrátě a funkcí stop tlačítka je mimořádně odolný a snadno se udržuje. Účinný filtr HD2 prodlužuje životnost. Kvalitní olejové čerpadlo zajišťuje optimální průtok oleje.

Součástí výrobku je vodící lišta 30020009741, pilový řetěz 39460000091, plastový ochranný kryt lišty 00007929178, nářadí (kombiklíč na výměnu řetězu a výměnu zapalovací svíčky) + malý šroubovák (např. na seřízení otáček motoru), český návod.

Špičkový model: nejsilnější motorová pila na světě

2-MIX benzínový spalovací motor se 4-kanálovou technologií. Split karburátor s děleným difuzorem v horizontální rovině. Pila je vybavena diagnostickou zásuvkou pro spojení s diagnostickým software STIHL SDS. V diagnostickém systému mohou být využity následující funkce jako data stroje, provozní data – starty, rozsahy otáček, v nichž byl stroj provozován, některé údaje o servisu, test modulu zapalování a zapalovací svíčky, informace o seřízení karburátoru apod. Elektronický modul zapalování s omezením nad 11 500 ot / min. Nový motor 2-MIX vyhovuje předpisům EU5. Válec se 4-kanálovou technologií s intenzivnějším plněním spalovacího prostoru. Intenzivní víření palivové směsi zajišťuje dokonalejší spalování. Vzduchový filtr HD2. Filtr je z bílého filtračního materiálu. Stárnutí a stav filtru jsou lépe viditelné.

Součástí výrobku je vodící lišta, pilový řetěz, plastový ochranný kryt lišty, nářadí (kombiklíč na výměnu řetězu a výměnu zapalovací svíčky) + malý šroubovák (např. na seřízení otáček motoru), český návod.

 

Technická specifikace:

 • výkon 6,4 kW
 • zdvihový objem 121,6 cm3
 • Super výkonná pila pro nejvyšší nároky. Nejsilnější motorová pila na světě.
 • 2-MIX benzínový spalovací motor se 4-kanálovou technologií.
 • Split karburátor s děleným difuzorem v horizontální rovině.
 • Pila je vybavena diagnostickou zásuvkou pro spojení s diagnostickým software STIHL SDS. V diagnostickém systému mohou být využity následující funkce jako data stroje, provozní data – starty, rozsahy otáček, v nichž byl stroj provozován, některé údaje o servisu, test modulu zapalování a zapalovací svíčky, informace o seřízení karburátoru apod.
 • Elektronický modul zapalování s omezením nad 11 500 ot / min.
 • Nový motor 2-MIX vyhovuje předpisům EU5.
 • Válec se 4-kanálovou technologií s intenzivnějším plněním spalovacího prostoru.
 • Intenzivní víření palivové směsi zajišťuje dokonalejší spalování.
 • Vzduchový filtr HD2. Filtr je z bílého filtračního materiálu. Stárnutí a stav filtru jsou lépe viditelné.
 • Základní výbava pily je s lištou o délce 75 cm a řetězem Rapid Super s roztečí  0.404“.

Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde MS 881

Získejte rok záruky navíc na https://www.mujstihl.cz/

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.