Doprava zdarma

STIHL Přilbová souprava ADVANCE X-Vent ProCOM

13 960  včetně DPH

STIHL Přilbová souprava ADVANCE X-Vent ProCOM

S přilbovou soupravou STIHL ADVANCE X-Vent ProCOM získáte výhody přilby STIHL ADVANCE X-Vent a ochrany sluchu STIHL ADVANCE ProCOM v jedné sadě pro profesionální lesnické práce a péči o stromy, ale také pro práce v zahradnictví, stavebnictví i pro soukromé využití.

Máme skladem!

Katalogové číslo: 00008880813 Kategorie: ,

Popis

STIHL Přilbová souprava ADVANCE X-Vent ProCOM

S přilbovou soupravou STIHL ADVANCE X-Vent ProCOM získáte výhody přilby STIHL ADVANCE X-Vent a ochrany sluchu STIHL ADVANCE ProCOM v jedné sadě pro profesionální lesnické práce a péči o stromy, ale také pro práce v zahradnictví, stavebnictví i pro soukromé využití. Můžete tak těžit z pohodlné a zároveň vysoce kvalitní ochrany obličeje s velmi vysokou propustností světla okolo 75-80 % pro dobré vidění i za nepříznivých světelných podmínek. Ochrannou přilbu si můžete snadno a rychle přizpůsobit tvaru hlavy.

Inovativní komunikační systém STIHL ADVANCE ProCOM umožňuje pohodlnou a efektivní komunikaci i v hlučném prostředí, a to bez dalšího doplňujícího vybavení. Můžete navázat přímé spojení až s 16 náhlavními soupravami na vzdálenost až 600 m a komunikovat na vysoké úrovni.

Další příslušenství, které můžete k přilbové soupravě zakoupit zahrnuje kryt proti dešti, integrované ochranné brýle, nástavec na hledí a podbradní pásek.

Následující specifikace platí pro přilbovou soupravu ADVANCE X-Vent ProCOM:

  • Materiál přilby: ABS
  • Materiál potního pásku: funční materiál
  • Bezpečnostní požadavky: EN 352, EN 397, EN 1731
  • Ochrana sluchu: SNR 31 (H: 36, M: 29, L: 21)

Dodržujte také bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k obsluze stroje.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.