Sleva!
Ušetříte 10%
Doprava zdarma

STIHL Rozbrušovačka TS 420

36 899 

STIHL Rozbrušovačka TS 420

Kompaktní a robustní rozbrušovací stroj s inovačním dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným cyklónovým odlučovačem.

Máme skladem!

Katalogové číslo: 42380112810 Kategorie: , ,

Popis

STIHL Rozbrušovací stroje TS 420

Kompaktní a robustní rozbrušovací stroj s inovačním dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s předřazeným cyklónovým odlučovačem. Kompaktní konstrukce s optimalizovaným těžištěm a konstrukcí pro rozbrušovací kotouče 350 mm. Díky inovačnímu předřazenému cyklónovému odlučování odpadá každodenní čištění filtru a životnost filtru je mimořádně dlouhá. Splňuje předpisy pro emise EPA II a EU II. Nízké vibrace při vynikajícím vedení a nařezávání. ElastoStart, kompenzátor a dekompresní ventil. S komfortním bajonetovým uzávěrem nádrže. Pro vedení rukou nebo na vodicím vozíku FW 20.

Moderní, lehký rozbrušovací stroj o výkonu 3,2-kW (rozbrušovací kotouč 350mm)

Naše +

 • Vodní přípojka: je základní výbavou rozbrušovaček. Díky seřiditelnému vodnímu kohoutu a rychlospojce ze zahradní hadice se stop ventilem je přiváděna voda, sloužící k zachycení vyvíjeného prachu při řezání stavebních materiálů. Důsledné potlačení vyvíjeného prachu je výhodné nejen pro stroj a jeho obsluhu, ale také pro okolí staveniště.
  2-MIX: při vyplachování se mezi spálenou náplň ve spalovacím prostoru a čerstvou náplň v klikové skříni dostává vzduchová vrstva neobsahující palivo. Tento polštář snižuje při změně zatížení motoru ztráty při výplachu obsahující palivo – a tím i zatěžování člověka a životního prostředí.
  Dlouhodobý filtrační systém: s cyklónovým předřazeným odlučováním se stará o to, aby se již na prvním stupni odstranilo 80% částic prachu obsažených v nasátém vzduchu. Neukládají se oproti běžným systémům v pěnovém filtru, ale separují se a opět se vrací do venkovního vzduchu. Tak odpadají intervaly čistění pěnového filtru.
  Kryt řezného kotouče z magnezia: kryt řezného kotouče tvoří tlakový odlitek z magnézia, snižující celkovou hmotnost přístroje. Seřizovací páka a rozvod zvlhčovací vody jsou sloučeny do jednoho ergonomického a designově příznivého prvku.
  Antivibrační systém: tlumící prvky zabraňují z velké části přenosu vibrací na ruce a paže. To šetří síly při ručním vyžínání.
  Poloautomatické napínání řemenu STIHL: po povolení napínacího šroubu se klínový řemen sílou pružiny sám správně napne. To zaručuje nejlepší přenos síly při velmi nízkém opotřebení.
  Dekompresní ventil: vypouští při startování část stlačené směsi z válce. Tím se významně sníží potřebná tažná síla na startovacím lanku. Obsluha je odlehčena a je chráněn celý startovací systém motorového nářadí.
  Ruční palivové čerpadlo: ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.
  Kompenzátor STIHL: regulační jednotka v karburátoru, se stará o to, aby při znečištění vzduchového filtru nedocházelo k přílišnému mazání směsi. Výkon tak zůstává po delší čas konstantní. Filter se musí vyčistit teprve tehdy, když je zaneseno 80% povrchu. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez přerušení.
  Ergonomický tvar rukojeti: moderní, ergonomický design nabízí optimalizované polohy rukojeti. Kruhová trubková rukojeť umožňuje velmi dobrý komfort při řezání ve všech pracovních polohách.

Technická specifikace 

 • Zdvihový objem: 66,7 cm3
 • Výkon: 3,2 kW / 4,4 HP
 • Průměr rozbrušovacího kotouče: 350 mm
 • Maximální hloubka řezu: 125 mm
 • Objem palivové nádrže: 0,71 l
 • Hmotnost: 9,7 kg
 • Akustický tlak: 98 dB(A)
 • Hodnota akustického výkonu: 109 dB(A)
 • Hodnota vibrací vpravo: 3,9 m/s2
 • Hodnota vibrací vlevo: 3,9 m/s2

Návod k použití ke stažení.

Získejte rok záruky navíc na  https://www.mujstihl.cz/plus/