STIHL Varioclean Eco 500 ml

236  včetně DPH

STIHL Varioclean Eco 500 ml

Speciální čisticí prostředek STIHL Varioclean Eco spolehlivě rozpouští a odstraňuje nečistoty(např. oleje, tuky, pryskyřici, zbytky rostlin a skvrny od trávy) z povrchu strojů STIHL nebo jejich příslušenství.

Máme skladem!

Katalogové číslo: 07825168004 Kategorie: ,

Popis

STIHL Varioclean Eco 500 ml

Speciální čisticí prostředek STIHL Varioclean Eco spolehlivě rozpouští a odstraňuje nečistoty(např. oleje, tuky, pryskyřici, zbytky rostlin a skvrny od trávy) z povrchu strojů STIHL nebo jejich příslušenství. Složení prostředku VarioClean Eco je z 92 % přírodní a obsažené povrchově aktivní látky jsou biologicky odbouratelné. Kromě krytů strojů můžete efektivně a ekologicky čistit také vodicí lišty, pilové řetězy, kotouče, pilové kotouče nebo vzduchový filtr řetězové pily či vysavače pro mokré a suché čištění. STIHL VarioClean Eco s příjemnou vůní je velmi dobře kompatibilní s různými materiály, jako jsou plasty, kovy, hliník a guma. Praktická láhev je navíc vyrobena z 50 % z recyklátu.

Pro použití postříkejte část stroje nebo příslušenství přípravkem STIHL VarioClean Eco a nechte čisticí prostředek působit asi 5 minut. Poté můžete povrchy nebo filtr opláchnout vodou nebo odstranit rozpuštěné nečistoty vlhkým hadříkem z mikrovlákna. Filtry STIHL HD2 lze po uplynutí reakční doby prát při teplotě do 60° i v pračce. Po úplném vysušení je filtr téměř jako nový, takže není třeba kupovat další, čímž šetříte nejen peněženku, ale i životní prostředí.

STIHL VarioClen Eco získal Ecocert certifikát jako ekologický čisticí prostředek.

Balení:

Obsah 500 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.