Sleva!
Ušetříte 10%

STIHL Zahradní nůžky Amboss PG 25

799,00  včetně DPH

STIHL Zahradní nůžky Amboss PG 25

Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou všestranným nástrojem používaným při údržbě zahrady, například při úpravě zarostlých zahrad.

Máme skladem!

Katalogové číslo: 00008813639 Kategorie: ,

Popis

STIHL Zahradní nůžky Amboss PG 25

Při kovadlinkovém řezu se řezná čepel a kovadlinka přímo dotýkají. S těmito příjemně praktickými nůžkami můžete tahovým střihem bez větší námahy přestřihnout silnější větve tvrdého dřeva a zejména mrtvé dřevo až do průměru 15 mm. Zahradní nůžky STIHL Amboss PG 25 jsou 20 cm dlouhé a váží 260 g. Aretaci pohodlně uvolníte palcem pomocí praktické pojistky ovládané jednou rukou. S nůžkami STIHL Amboss PG 25 lze stříhat i takové materiály, jako jsou plastové profily nebo hadice. Tělo nůžek chráněné proti korozipodporuje dlouhou životnost těchto zahradních nůžek. Čepel a kovadlinu s nepřilnavým povrchem lze v případě potřeby vyměnit. Pro zakoupení náhradní čepele a kovadlinky se můžete obrátit na místního prodejce STIHL.

Péči o nářadí vám usnadní volitelné příslušenství STIHL, jako je brousek STIHL. Brousek můžete použít k broušení zahradních nůžek STIHL PG 25, seker, nožů a nůžek do domácnosti a zvýšit tak jejich efektivitu.

UNIVERZÁLNĚ POUŽITELNÉ NŮŽKY I NA TVRDÉ DŘEVO

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.